اسلایدر
اسلایدر
اسلایدر

درباره پتروشیمی آپادانا خلیج‌ فارس

شرکت پتروشیمی آپادانا خلیج فارس از شرکت های زیرمجموعه شرکت مبین انرژی خلیج فارس می باشد که اجرای یک واحد متانول در منطقه عسلویه - فاز ۲ با ظرفیت ۱.۶۵۰.۰۰۰ تن تولید محصول در یک سال را برعهده دارد. این شرکت به منظور مدیریت بر اجرای طرح مذکور طی قراردادی مدیریت پیمان (MC) طرح را در سال ۱۳۹۳ به شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی واگذار نموده است.

بیشتر بخوانید

آخرین خبرها

تصویر

تاکید مهندس شاهمیرزایی و دکتر پهلوانی بر تکمیل زنجیره ارزش صنعت متانول

معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی، مهندس شاهمیرزایی پنجشنبه دهم خرداد از مجتمع پتروشیمی آپادانا خلیج فارس بازدید کرد و در جریان پیشرفت پروژه قرار گرفت.

تصویر

تصویب صورتهای مالی و افزایش سرمایه شرکت/پیشرفت 97.01 درصدی متانول آپادانا

مجمع عمومی عادی سالانه و مجمع عمومی فوق العاده شرکت پتروشیمی آپادانا خلیج فارس منتهی به سال مالی ۲۹ اسفند ۱۴۰۲ با حضور۹۹.۹درصد اعضا برگزارشد.در مجمع عمومی عادی سالیانه آپادانا، صورت های مالی منتهی به اسفند ۱۴۰۲ این شرکت مورد تصویب مجمع قرار گرفت و اعضای هیات مدیره برای مدت دوسال انتخاب شدند.

تصویر

شرکت پتروشیمی آپادانا خلیج فارس برق دار شد

اتصال آپادانا به شبکه برق صنعتی دماوند انرژی عسلویه با همت و تلاش همکاران پرتلاش شرکت پتروشیمی آپادانا خلیج فارس و همکاری شرکت دماوند انرژی عسلویه؛این شرکت  به صورت ایمن و بدون حادثه به خطوط برق صنعتی متصل شد.

تصویر

درخشش مهندسان جوان پتروشیمی آپادانا در کنفرانس های معتبر مرتبط با صنعت متانول

مقالات پژوهشگران شرکت پتروشیمی آپادانا خلیج فارس در حوزه های مرتبط با هوش مصنوعی،فناوری و تکمیل زنجیره ارزش صنعت متانول؛درپایگاه های تخصصی علمی، ژورنال ها و سمینارهای  مرتبط با صنعت؛مورد پذیرش و در نوبت ارائه قرار گرفتند.

                

گزارش تصویری

تصاویری از مراحل ساخت و توسعه، برنامه ها و مناسبت های شرکت پتروشیمی آپادانا خلیج فارس